Tel. +48 507 156 077   |   e-mail: gniewkowo@agad.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek 7:00 - 19:00
Sobota 7:00 - 17:00
Niedziela nieczynne

Market Budowlany PSB Mrówka w Gniewkowie powstał w kwietniu 2011 roku. Jest to sklep samoobsługowy w całości z polskim kapitałem o powierzchni 800 m2, którego właścicielem jest firma AGAD z Torunia.

Market Budowlany PSB Mrówka w Gniewkowie  został bardzo dobrze przyjęty na rynku przez klientów dlatego w  2014 roku firma AGAD zdecydowała się założyć drugi market tej sieci w Chełmży. Obecnie pod logiem AGADU działają dwa Markety Budowlane PSB Mrówka w Gniewkowie i Mrówka w Chełmży.

AGAD to firma z ponad 30-letnią historią. Jej założycielem jest Andrzej Gadomski, który nieprzerwanie od 1977 roku stoi na czele firmy. Pod szyldem AGAD funkcjonuje Przedsiębiorstwo Remontowo- Budowlane i Hurtownia Budowlana w Toruniu, firma jest także producentem luksusowych okien i drzwi z drewna. Marketami Budowlanymi PSB Mrówka w Chełmży i Gniewkowie zarządza Prezes Czesława Gadomska.

Firma AGAD została wielokrotnie wyróżniona przez Magazyn FORBES w rankingu najbardziej dynamicznych polskich firm w województwie kujawsko-pomorskim. Firma AGAD znalazła się w prestiżowym rankingu Diamenty Forbesa również w 2015 roku. Została uznana za jedno z przedsiębiorstw najdynamiczniej zwiększających swoją wartość w województwie kujawsko-pomorskim w kategorii firm o poziomie przychodów 5 - 50 milionów zł.

Market Budowlany PSB Mrówka w Gniewkowie posiada w ofercie kilkanaście tysięcy pozycji asortymentowych w takich działach jak: instalacje i technika grzewcza, wentylacje, chemia budowlana i gospodarcza, płytki ceramiczne, wyposażenie łazienek i kuchni, farby, tapety, materiały wykończeniowe na podłogi i ściany, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, narzędzia i elektronarzędzia, artykuły oświetleniowe, elektryczne, dekoracyjne i motoryzacyjne oraz ogród i otoczenie domu. Pochodzą one od ponad 150 kontraktowych Partnerów Grupy PSB. Chcemy, aby nasi klienci mogli u nas znaleźć jak najszerszy zakres towarów potrzebnych do remontu i dekoracji mieszkań.

Kompetentny personel doradzi państwu i pomoże w wyborze odpowiedniego towaru oraz postara się odpowiedzieć na Państwa pytania.

Naszym priorytetem jest najwyższa jakość oferowanych usług i indywidualne podejście do każdego Klienta.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego Marketu Mrówka w Gniewkowie ☺