Tel. +48 52 354 70 41   |   e-mail: gniewkowo@agad.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek 7:00 - 18:00
Sobota 8:00 - 15:00
Niedziela nieczynne

Zakupy przez telefon +48 660 477 638

 

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy Państwu nową usługę – zakupy przez telefon. Poniżej krótka instrukcja w jaki sposób skorzystać z tej formy zamówienia:

Krok 1: Przygotuj listę produktów – najlepiej wykorzystaj do tego celu dowód zakupu (faktura VAT, paragon) lub gazetkę promocyjną. W celu sprawnego złożenia zamówienia podaj nawę produktu, producenta lub numer produktu (kod kreskowy produktu).

Krok 2: Wybierz numer telefonu do naszego Marketu:

PSB MRÓWKA GNIEWKOWO + 48 660 477 638 .

Krok 3: Uzgodnij z naszym pracownikiem skład Twojego zamówienia, szczegóły jego dostawy, formę płatności, a także wybierz rodzaj dokumentu sprzedaży: paragon lub fakturę. Pozostaw numer swojego telefonu w celu kontaktu.

Krok 4: Na podstawie przeprowadzonej rozmowy telefonicznej, nasz pracownik przygotuje Twoje zamówienie i tym samym poinformuje Cię w szczegółach o koszcie zamówienia i dostawy. Na terenie Gniewkowa dostawa towaru kosztuje 20 złotych. Poza obszarem Gniewkowa za dojazd dodatkowo doliczamy 3,5 złotego brutto za kilometr.

Krok 5: Nasz pracownik zaproponuje dogodny termin dostawy towarów pod wskazany adres.

Krok 6: Przy odbiorze towaru sprawdź zgodność zamówienia z dostawą. Płatności dokonasz przy odbiorze.

 

Zamów i zadzwoń

Market PSB MRÓWKA GNIEWKOWO
+ 48 660 477 638

 

 

DOSTAWA TOWARU DO KLIENTA – POTRZEBUJESZ TRANSPORTU MY CI POMOŻEMY!

Z myślą o Klientach, którzy robią zakupy w naszych marketach przygotowaliśmy usługę DOSTAWY!

Z przyjemnością pomożemy Państwu w dostarczeniu zakupów z naszego MARKETU PSB MRÓWKA do domu - wystarczy, że wskażesz wybrane miejsce dostawy, a nasi pracownicy zajmą się przewozem. Wysokość opłaty za transport jest zależna od masy zakupionego towaru i odległości.

Na terenie naszej miejscowości dostawa towaru kosztuje 20 złotych. Poza obszarem za dojazd dodatkowo doliczamy 3,5 złotego brutto za kilometr.

 

Copyright by AGAD Sp. z o.o.